Ankaradaki kurslar | Ortadoğulular Butik Dershanesi

Ankaradaki kurslar

Ortadoğulular Butik Dershanesi Ankaradaki kurslar

27.05.2019       688      


Ankaradaki kurslar

Ankaradaki kurslar

Gün içinde telefonunuzdan sosyal medyada ne kadar zaman harcadığınızı hiç kontrol ettiniz mi? Veya televizyon başında ve bilgisayar başında? Haftada ortalama en az 10 saati sosyal medya ve diğer uğraşlarla boşa harcıyoruz. Haftalık bu süre ayda 40 saat oluyor. Peki ayda 40 saat ayırarak bir hobiyle ilgilenmeye başlarsanız bir yılın sonunda o konunun ustası olmanız, bir dili sıfırdan öğrenmeye başlarsanız bir yılın sonunda orta üstü düzeyde bir seviyeye  ulaşmanız sizce de mümkün değil mi?

Yıllardır yabancı dilinizi geliştirmek isteyerek buna zaman ayırmamaktan şikayetçi iseniz bu 40 saati İngilizce veya istediğiniz başka bir yabancı dili öğrenmek veya geliştirmek için  kullanabilir, yabancı dilinizi ve kendinizi geliştirip hem de sosyalleşmek için harcayabilirsiniz.

Yabancı dil öğrenmek ve geliştirmek isteyenler için Ankaradaki kurslar çok çeşitli alternatifler sunmaktadır. Merkezi yerlerde bulunan birçok kurs dışında artık neredeyse her semte bir yabancı dil kursu bulunabilmektedir.

Yabancı dilin geliştirilmesi açısından Ankaradaki kurslar farklı bir çok program ve seçenekte sunmaktadırlar. Yeni öğrenecekler için başlangıç seviyesi kurları olduğu gibi, meslek hayatında ihtiyaç duyduğu teknik dili geliştirmeye yönelik veya konuşma pratiği yapmak gibi konularda da seçenekler sunuluyor. Özel olarak hazırlanılan sınava yönelik kurlar ve makale ve benzeri yazıları yazmak ve anlamak üzerine yazı-yazım ilişkisi üzerine kurulu ders içeriklerine sahip kurslar da mevcut. Yani her seviye, ihtiyaç ve amaca yönelik yabancı dil kursu bulmak mümkün.

Öğrenek verecek olursak kendimiz için biriktirdiğimiz aylık 40 saati 3 ayda toplam 120 saat olarak kursa ayırdığımızda, Ankara’daki kurslar başlangıç seviyesi için “Bilindik konularda günlük ifadeler ve basit deyimleri anlayabilme, yaşadığı yere, tanıdığı kişilere yönelik bilgiler verebilme, karşısındaki kişi yavaş ve net konuştuğu sürece basit düzeyde iletişim kurabilme” konularda kendinizi geliştirebileceğinizi vaat ediyorlar.

Yabancı dil açısından Ankaradaki en iyi kursların çeşitlilik göstermesi doğru kursa ve karşılayabileceğimiz ücrete uygun kursu bulmak açısından da büyük avantaj sunmakta. Kendinize uygun zamanı belirleyip iş sonrasını mı hafta sonunu mu tercih ettiğinize karar vererek öncelikle yabancı dil kursunuzun yerine, daha sonra o semtteki fiyatları ve kursun programlarını karşılaştırarak kendinize uygun kursu seçtikten sonra biriktirdiğiniz saatleri yeni bir dile çevirmiş olacaksınız.

Ortadoğulular Butik Dershanesi Ankaranın en iyi kursu

Ankaranın en iyi kursu

Ankaranın en iyi kursu için bir kurum ismine ulaşmaya çalışanlar için hemen belirtelim; Ankara kurslar bakımından oldukça zengin bir il olduğundan,...

← Devamını Oku
Ortadoğulular Butik Dershanesi Çankaya Dershane Yorumları

Çankaya Dershane Yorumları

Çankaya dershane yorumları almak isteyen veliler alanında uzman, adını başarı ile duyurmuş eğitimcilerin olduğu kurumları seçmektedir. Dershaneler ...

Devamını Oku →

İlgili Yazılar