HEMEN BAŞVUR Çankaya Kurs | Ankara Butik Dershane

Çankaya Kurs

Ankara Butik Dershane Çankaya Kurs


Çankaya Kurs

Çankaya Kurs

Kurs kavramı ülkemize yıllardan beri içimize yerleşmiştir. Öyle ki çoğu eğitim gören öğrenci için mutlak olması gereken bir ekstra konumunda yer alan bu kurumların her geçen gün de sayıları artmaktadır. Ülke nüfusumuzun neredeyse büyük yoğunluğunun oluşturduğu genç nüfus bunun yanında da birçok olasılığı beraberinde getirmiştir. Öğrenci sayısının fazlalı lığı okullardaki sınıfların yetersizliği, alınan eğitimde birçok öğrencinin bir arada olması dolayısıyla eğitim kalitesinde yaşanan belirli bir düşüşün, sonuç olarak ta başarısızlığın gelmesi öğretim konusunda belirli boşlukların oluşmasına neden olmuştur. Bu kavramda Çankaya Öğrenci Kursu belirtilmiş olan bu boşlukları doldurmak adına çeşitli branşlar da eğitim ve öğretim vererek öğrencilerin geleceğe güvenle bakması gayreti içerisindedir.

Eğitim ve Öğretim de Çankaya Kursları

Birçok öğrencinin hedefleri doğrultusunda yer alan eğitim görmek istediği alan, okumak istediği üniversite gibi hedeflerde Çankaya Kursları öğrenci ihtiyaçlarına cevap vermektedir. Bu süreçte de her yaş grubunda oluşan öğrenci kümelerinin hedef sınavlarını LGS – AYT – TYT gibi konu alan bu kurum çeşitli ders stilleri ile de ayrıcalık kazanmaya çalışmaktadır. Öğrenci profili üzerine detay içeren konu ve testler üzerinde yoğunlaşarak üzerinde gidilmesi gereken geliştirilmesi gereken alanları belirleyerek öğrenci kondisyonunu üst düzeye çıkarmaya çalışmaktadırlar. Öyle ki öğrencinin sadece hoşlandığı dersten zevk almasının yanında zorluk çektiği ya da başaramamaktan korktuğu bölümler üzerine ekstra eğilim göstererek başarıyı yakalamak istemektedirler, kurumda yer alan rehber öğretmenlerden bu açıdan birçok geri dönüş istemekte olan Çankaya Kursları bir adım önde olarak eğitim ve öğretim prensibi ile yollarına devam etmektedirler.

Çankaya Kursları Eğitim süreleri

Hafta içi ve hafta sonu gruplar olmak üzere öğrenci zümreleri oluşturan Çankaya Kursları ekstra etüd programları ile de dikkat çekmektedirler, bunun yanında yaz tatili süresinde de genellikle eğitim vermektedirler. Bu sürede belirli isteklendirme programları ile de öğrenci motivasyonunu üst düzeye çıkararak eğitimden sıkılmadan bilgi akışını sağlamaktadırlar. Ağırlıklı bölüm öğrencilerinin yanında ekstra kişiye özel derslerde bu kurslarda uygulanmaktadır.

 

 

 

 

 

 

 

Ankara Butik Dershane Sincan Ayt Tyt Kursu

Sincan Ayt Tyt Kursu

Sincan AYT TYT sınıfı bu bölgelerde en çok tercih edilen kurs türlerindendir. Ankara`daki bölgesel sınıflar LGS ve YKS hazırlık sınıfları bakımında...

← Devamını Oku
Ankara Butik Dershane Ankara Özel Eğitim Kursları

Ankara Özel Eğitim Kursları

Okul eğitimiyle birlikte veya okul eğitimini tamamladıktan sonra zorlandığı derslerde eğitim görmek isteyen öğrencilerin başvurması gereken kurslar...

Devamını Oku →

İlgili Yazılar